Aktualności

Sukces wdrażania systemu KolejkoBot w Urzędzie Gminy Lesznowola: Rok transformacji

Rok po pionierskim kroku Gminy Lesznowola, którym było wdrożenie systemu kolejkowego KolejkoBot, warto spojrzeć wstecz i ocenić, jak technologia ta zmieniła codzienne funkcjonowanie urzędu oraz życie mieszkańców. Przyjęcie innowacyjnych rozwiązań w administracji publicznej jest kluczowe dla podnoszenia standardów obsługi obywateli i efektywności wewnętrznej, a KolejkoBot stał się tego doskonałym przykładem.

Czytaj dalej

KolejkoBot: Rewolucja w Zarządzaniu Kolejkami, Podobna do Rozwoju Smartfonów

W świecie technologii, gdzie innowacje są kluczowe, KolejkoBot jawi się jako przełomowe rozwiązanie w zarządzaniu kolejkami, porównywalne z ewolucją telefonów komórkowych do smartfonów. Tak jak smartfony zrewolucjonizowały komunikację i dostęp do informacji, KolejkoBot zmienia podejście do zarządzania kolejkami, czyniąc je efektywniejszymi, bardziej dostępnymi i przyjaznymi dla użytkownika.

Czytaj dalej

KolejkoBot: Klucz do Niezawodności i Satysfakcji Klienta

W dzisiejszym dynamicznie rozwijającym się świecie, gdzie czas jest jednym z najcenniejszych zasobów, efektywne zarządzanie kolejkami staje się kluczowe dla każdego przedsiębiorstwa. Wybór odpowiedniego systemu kolejkowego to nie tylko kwestia organizacji, ale i zadowolenia klientów. Wśród dostępnych opcji, KolejkoBot wyróżnia się jako wybór, który przynosi nie tylko ulgę w codziennym zarządzaniu kolejkami, ale i gwarantuje zadowolenie i lojalność klientów.

Czytaj dalej

KolejkoBot: Rewolucyjny Krok w Zarządzaniu Kolejkami

W obecnych czasach, gdzie efektywność i wygoda stają się kluczowymi wartościami dla każdej organizacji, systemy kolejkowe odgrywają istotną rolę w usprawnianiu obsługi klientów. Wśród dostępnych rozwiązań na rynku, KolejkoBot wyróżnia się jako system, który z powodzeniem łączy zaawansowaną technologię z intuicyjną obsługą, oferując niezrównane korzyści zarówno dla użytkowników, jak i pracowników.

Czytaj dalej

Szpital kolejowy w Katowicach wdraża system KolejkoBot

Katowice, Polska Szpital kolejowy w Katowicach podjął znaczący krok w kierunku poprawy jakości obsługi pacjentów poprzez wdrożenie innowacyjnego systemu KolejkoBot. Jest to przełomowe narzędzie, które ma na celu zwiększenie efektywności zarządzania kolejnością obsługi pacjentów oraz optymalizację czasu oczekiwania.

Czytaj dalej

Urząd Gminy Sztabin Modernizuje Obsługę Klienta: Wdrożenie Systemu KolejkoBot

Sztabin, 16-310, ul. Augustowska 53 Urząd Gminy Sztabin, w dążeniu do podniesienia standardów obsługi mieszkańców, zainwestował w nowoczesne rozwiązanie technologiczne – system KolejkoBot. To innowacyjne narzędzie ma na celu usprawnienie procesu obsługi klienta, zmniejszenie czasu oczekiwania oraz poprawę ogólnej efektywności pracy urzędu.

Czytaj dalej

G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k. Wprowadza System KolejkoBot, Podnosząc Efektywność Obsługi Klienta

G&G Studio Sp. z o.o. Sp.k., renomowana firma specjalizująca się w nieszablonowych projektach i druku wielkoformatowym, podjęła decyzję o wdrożeniu systemu KolejkoBot w swojej siedzibie w Warszawie. Ten nowoczesny system zarządzania kolejkami ma na celu zoptymalizowanie procesu obsługi klienta oraz zwiększenie satysfakcji zarówno klientów, jak i pracowników.

Czytaj dalej

Gmina Stalowa Wola na Fali Nowoczesności: Wdrażanie Systemu KolejkoBot

Stalowa Wola, ul. Wolności 7, 37-450 Gmina Stalowa Wola, wyznaczając nowe standardy w zakresie nowoczesnej administracji publicznej, podjęła decyzję o inwestycji w system KolejkoBot. Dzięki temu kroku, Urząd Gminy w Stalowej Woli staje się pionierem w implementacji innowacyjnych rozwiązań, które są kluczowe dla stworzenia funkcjonalnego i przyszłościowego urzędu.

Czytaj dalej

WidNet Znów Zrewolucjonizuje Obsługę Klienta w Krakowie: Colorex Wybiera KolejkoBot

Kraków, 31-266, Gryczana 30 - Firma Colorex podjęła decyzję o wdrożeniu innowacyjnego systemu kolejkowego KolejkoBot, który został już z powodzeniem zaimplementowany w wielu instytucjach i przedsiębiorstwach. Ta strategiczna decyzja umożliwi firmie Colorex znaczące usprawnienie procesu obsługi klienta.

Czytaj dalej

Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich instaluje KolejkoBot-a

Bank Spółdzielczy w Ząbkowicach Śląskich, instytucja finansowa o ugruntowanej pozycji, znana ze swoich wysokich standardów operacyjnych i zobowiązań wobec bezpieczeństwa klientów, podjął strategiczną decyzję o zainstalowaniu systemu KolejkoBot. Działanie to stanowi krok naprzód w dążeniu do ciągłej poprawy doświadczeń klientów i efektywności operacyjnej.

Czytaj dalej

Kolejkomat dla Urzędu Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie: Innowacja w Prestiżowej Instytucji

W Urzędzie Żeglugi Śródlądowej w Szczecinie, instytucji o kluczowym znaczeniu dla polskiej gospodarki morskiej, został zainstalowany zaawansowany system kolejkowy KolejkoBot. To krok milowy w procesie modernizacji jednego z najważniejszych urzędów w Polsce, odpowiedzialnego za zarządzanie żeglugą śródlądową, co jest istotnym elementem infrastruktury transportowej kraju.

Czytaj dalej

Nowoczesność i Zadowolenie: KolejkoBot w Urzędzie Gminy Lesznowola

Urząd Gminy Lesznowola wdraża KolejkoBot-a. Tym razem skorzystano z integracji systemu. Integracja KolejkoBot'a z e-instytucja.pl otworzyła drogę do wielu urzędów. Jesteśmy przekonani że na tym jednym się nie skończy. Dobra sława naszego systemu szybko się roznosi w środowisku. Zapewniamy, że kolejne wdrożenia są tylko kwestią czasu. Okres wakacyjny to dobry czas aby wdrożyć system kolejkowy, ponieważ w urzędach notujemy nieco zmniejszony ruch.

Czytaj dalej

KolejkoBot pracuje dla Bielskiej przychodni

System kolejkowy w przychodni Medea Centrum Medyczne. Placówka oferuje poradnię podstawowej opieki zdrowotnej w ramach kontraktu z NFZ. Prywatnie oraz w ramach pakietów ubezpieczeń.

Czytaj dalej

Kolejkomat zintegrowany z systemem e-Urząd firmy e-Instytucja.pl

Współpraca z e-Urząd firmy e-Instytucja.pl, dodatkowo umożliwiła obsługę klientów, którzy wcześniej rezerwują wizyty online

Czytaj dalej

System kolejkowy KolejkoBot w EMC Instytut Medyczny SA

Największej sieci szpitali i przychodni w Polsce

Czytaj dalej

KolejkoBot - ogólnopolski system kolejkowy

Zarezerwuj termin za pomocą jednej aplikacji w wielu instytucjach

Czytaj dalej

Nowe funkcjonalności w naszym kolejkomacie

Aplikacja mobilna do samodzielnej rejestracji, nowy algorytm wyliczający czasy oczekiwania, statystyki, raporty i inne funkcjonalności

Czytaj dalej

KolejkoBot wspomaga sprzedaż biletów komunikacyjnych

Zarząd Transportu Publicznego w Krakowie zainstalował nasz kolejkomat

Czytaj dalej

KolejkoBot w tarnogórskich Wodociągach

Największy dostawca regionu, który zajmuje się produkcją, zakupem, przesyłaniem i sprzedażą wody, zamontował w swojej siedzibie nasz system

Czytaj dalej

Starochorzowska Fundacja Zdrowia i Ekologii z KolejkoBotem

Tym razem instalacja jest nieco bardziej ekonomiczna

Czytaj dalej

KolejkoBot dołączył do najlepszych

Nasz kolejkomat został zintegrowany z oprogramowaniem szpitalnym AMMS (Asseco Medical Management Solutions)

Czytaj dalej

System kolejkowy KolejkoBot w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej

Kolejkomat, obsługuje: Klientów Biznesowych, Klientów Indywidualnych oraz Klientów Działalności Rolniczej

Czytaj dalej

Ile może być w Polsce firm wdrażających systemy kolejkowe?

W skali całego kraju, firm wdrażających kolejkomaty jest zapewne dużo. Problem w tym, że żadnej z nich nie znamy. Jak więc znaleźć dobrą firmę, która wdroży system kolejkowy w naszej firmie?

Czytaj dalej

System kolejkowy jako narzędzie informacyjne – teraz dostępne dla każdego

Każdy kto prowadzi firmę lub w pracy ma styczność z ludźmi, często chciałby swoim klientom coś przekazać. A to poinformować, że jutro będzie promocja, a to pochwalić się osiągniętym sukcesem czy uświadomić klienta, że świadczy jakąś usługę lub coś sprzedaje.

Czytaj dalej

Po co komu kolejkomat?

Programy, komputery, informatyzacja w przestrzeni publicznej to dziś codzienność. Czy jest nam to potrzebne? Czy bez tego nie możemy sobie poradzić? Inwestować w zakup nowych technologii takich jak kolejkomat czy nie?

Czytaj dalej

Kolejkomat zintegrowany z systemem zamawiającego

Często ulegamy pokusie, aby nasz system lub program komputerowy przeznaczony do naszej codziennej pracy, integrować z innymi rozwiązaniami informatycznymi.

Czytaj dalej

Kolejkomat z wyświetlaczem na diodach?

Kolejkomat może być narzędziem wspomagającym zapanowanie nad tworzącymi się kolejkami. To na pewno. Ale nowoczesne systemy to o wiele więcej. Czy stare rozwiązania na pewno muszą wciąż odstraszać nam klientów?

Czytaj dalej

Jaki system kolejkowy kupić?

Dziś będziemy się zastanawiać jak wybrać producenta kolejkomatu, aby nie narazić się w przyszłości na konsekwencje uzależnienia się od dostawcy oprogramowania.

Czytaj dalej