Blog

29 GRU 2020

Czy profesjonalny system kolejkowy może być zakupiony z pominięciem PZP w przypadku tzw. Szpitala węzłowego lub innego?

Jeśli masz jeszcze wątpliwości zapoznaj się z interpretacją Urzędu zamówień Publicznych, którą publikujemy w tym artykule. Naszym zdaniem zdecydowanie tak. I nie dotyczy to tylko szpitali, ale każdej instytucji, która jest zobowiązana do przestrzegania PZP.

Czytaj dalej

10 GRU 2020

Ile może być w Polsce firm wdrażających systemy kolejkowe?

W skali całego kraju, firm wdrażających kolejkomaty jest zapewne dużo. Problem w tym, że żadnej z nich nie znamy. Jak więc znaleźć dobrą firmę, która wdroży system kolejkowy w naszej firmie?

Czytaj dalej

03 GRU 2020

System kolejkowy jako narzędzie informacyjne – teraz dostępne dla każdego

Każdy kto prowadzi firmę lub w pracy ma styczność z ludźmi, często chciałby swoim klientom coś przekazać. A to poinformować, że jutro będzie promocja, a to pochwalić się osiągniętym sukcesem czy uświadomić klienta, że świadczy jakąś usługę lub coś sprzedaje.

Czytaj dalej

19 GRU 2020

Po co komu kolejkomat?

Programy, komputery, informatyzacja w przestrzeni publicznej to dziś codzienność. Czy jest nam to potrzebne? Czy bez tego nie możemy sobie poradzić? Inwestować w zakup nowych technologii takich jak kolejkomat czy nie?

Czytaj dalej

08 GRU 2020

Kolejkomat zintegrowany z systemem zamawiającego

Często ulegamy pokusie, aby nasz system lub program komputerowy przeznaczony do naszej codziennej pracy, integrować z innymi rozwiązaniami informatycznymi.

Czytaj dalej

22 GRU 2020

Kolejkomat z wyświetlaczem na diodach?

Kolejkomat może być narzędziem wspomagającym zapanowanie nad tworzącymi się kolejkami. To na pewno. Ale nowoczesne systemy to o wiele więcej. Czy stare rozwiązania na pewno muszą wciąż odstraszać nam klientów?

Czytaj dalej

19 GRU 2020

Jaki system kolejkowy kupić?

Dziś będziemy się zastanawiać jak wybrać producenta kolejkomatu, aby nie narazić się w przyszłości na konsekwencje uzależnienia się od dostawcy oprogramowania.

Czytaj dalej