Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - KolejkoBot wspomaga sprzedaż biletów komunikacyjnych

KolejkoBot wspomaga sprzedaż biletów komunikacyjnych

 

Uruchamiając nowy Punkt Sprzedaży Biletów przy ulicy Starowiślnej, ZTP w Krakowie informuje o ułatwieniach jakie przygotował dla swoich klientów.

Wdrożenie zostało wykonane w całości przez naszego partnera, firmę TK-MED Sp. z o.o. i obejmowało wyposażenie zarówno w sprzęt jak i oprogramowanie. Wykorzystane zostały wyświetlacze stanowiskowe, centralne oraz infoKiosk.

Podczas wizyty Pana Andrzeja Kulig (z-ca Prezydenta Miasta Krakowa) został nakręcony krótki film pokazujący zastosowanie naszego systemu kolejkowego. Pan Dyrektor Łukasz Franek (dyrektor Zarządu Transportu Publicznego) tłumaczy jak z niego korzystać.

Dzięki zaangażowaniu naszego partnera oraz samego klienta we wdrożenie, otrzymujemy wiele cennych sugestii nt. dodatkowych nowych funkcjonalności. Dzięki temu nasz system każdego dnia staje się lepszy i bardziej dopasowany do potrzeb użytkownika.

Coraz bardziej przekonujemy się, że nasz sukces (KolejkoBot) nie jest tylko naszą zasługą, ale w dużej mierze wszystkich naszych klientów oraz firm partnerskich.

Miło nam, że kolejnej firmie możemy podziękować za zaufanie.