Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - KolejkoBot - ogólnopolski system kolejkowy

KolejkoBot - ogólnopolski system kolejkowy

Czy wiesz, dlaczego użytkownicy niechętnie używają aplikacji mobilnych dla systemów kolejkowych? Ponieważ każda firma zmusza ich do instalacji swojego oprogramowania. W efekcie muszą instalować dziesiątki aplikacji na swoich telefonach. Inna aplikacja do lekarza, inna do urzędu, jeszcze inna jest w banku itd...

KolejkoBot podjął próbę zmiany tej sytuacji. Użytkownik instaluje jedną aplikację i może za jej pomocą zarezerwować termin w każdej instytucji, która używa naszego kolejkomatu. A ponieważ KolejkoBot jest coraz popularniejszy, to instytucji tych jest coraz więcej i wciąż ich przybywa.

Niezależnie od powyższego, każda firma uruchamia własną podstronę z modułem www, gdzie każdy klient może zrobić rezerwację bez instalacji jakiegokolwiek oprogramowania. I to wszystko bez dodatkowych opłat. Funkcjonalności te, mieszczą się w podstawowej opłacie licencyjnej.

Kupując system kolejkowy wybierz mądrze. Jeśli posiadasz już kolejkomat, możesz niskim kosztem zmienić oprogramowanie na KolejkoBot-a. Dołącz do ogólnopolskiego systemu kolejkowego KolejkoBot.