Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - System kolejkowy KolejkoBot w EMC Instytut Medyczny SA

System kolejkowy KolejkoBot w EMC Instytut Medyczny SA

Największa w Polsce sieć szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych, EMC Instytut Medyczny SA, zainstalowała w swojej siedzibie KolejkoBot-a. Większość Pacjentów Grupy EMC korzysta z usług w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia. EMC jest częścią międzynarodowego holdingu szpitali i przychodni Penta Hospitals International.

Grupa EMC to:

  • 10 szpitali i 18 przychodni PHI w Polsce
  • 6 województw: dolnośląskie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie, opolskie i pomorskie
  • ponad 1 mln pacjentów pod opieką
  • 4 tys. pracowników
  • 20 lat doświadczenia w zarządzaniu szpitalami.

Wdrożenie tego systemu kolejkowego było bardzo łatwe. Instytut otrzymał w pełni zainstalowany kolejkomat, a pracownicy techniczni zamontowali wyświetlacze centralne. InfoKioski wystarczyło postawić w wyznaczonych miejscach. Wszystko zostało podłączone do istniejącej sieci komputerowej, a konfiguracja nowego systemu kolejkowego była przeprowadzona w sposób zdalny bezpośrednio przez WidNet - producenta systemu. Po upływie kilku dni od zamówienia system kolejkowy KolejkoBot zaczął pracować na sukces instytutu.

Coraz więcej placówek służby zdrowia korzysta z naszego systemu kolejkowego. Kliknij i dowiedz się więcej, jak działa KolejkoBot dla szpitali i przychodni.