Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - Kolejkomat zintegrowany z systemem e-Urząd firmy e-Instytucja.pl

Kolejkomat zintegrowany z systemem e-Urząd firmy e-Instytucja.pl

W odpowiedzi na zapotrzebowanie jednostek sektora finansów publicznych (Urzędy Wojewódzkie, Urzędy Marszałkowskie, Urzędy Gminy, Urzędy Miasta itp), zintegrowaliśmy dla Państwa System Kolejkowy KolejkoBot z oprogramowaniem firmy e-Instytucja.pl Sp. z o.o. Po sądach, bankach, przychodniach, szpitalach, firma WidNet skutecznie wprowadza markę KolejkoBot w kolejne obszary instytucji publicznych.

Sprawdzony już od jakiegoś czasu KolejkoBot, mimo że może z powodzeniem pracować jako autonomiczne oprogramowanie kolejkowe, coraz częściej staje się obiektem zainteresowania firm dostarczających oprogramowanie branżowe. Dzieje się tak zarówno w sektorze prywatnym jak i w jednostkach publicznych.

Otwartość KolejkoBot'a na integracje z innymi systemami powoduje, że użytkownicy chętnie korzystają z tego przywileju, a przy wyborze systemu ich uwagę coraz częściej przyciąga nie kończąca się lista funkcjonalności, innowacji oraz sposobów zastosowania tego systemu.

Gwarancja przez cały okres użytkowania KolejkoBot'a, rozsądna cena, wysokiej jakości sprzęt, to wszystko sprawia, że osoba korzystająca z tego oprogramowania odnosi słuszne wrażenie wysokich standardów obsługi już na samym wejściu.

Współpraca z e-Instytucja.pl, dodatkowo umożliwiła obsługę klientów, którzy wcześniej rezerwują wizyty online w portalu e-Urząd dla mieszkańca lub aplikacji mobilnej mInstytucja. Pozwala to wdrożyć system kolejkowy KolejkoBot, nie zmieniając przyzwyczajeń petentów. Klienci mogą nadal rezerwować terminy w portalu lub aplikacji mobilnej a po przyjściu na miejsce wydrukować bilet z InfoKiosku z zachowaniem umówionych godzin. I to wszystko bez zastanawiania się, który przycisk wybrać. System i tak wydrukuje i skieruje do właściwej kolejki.

Używasz już oprogramowania e-Instytucja.pl? Zamów KolejkoBot'a i zapewniaj kompleksową obsługę.
Używasz oprogramowania KolejkoBot? Zamów usługę Umawianie wizyt w e-Instytucja.pl i zapewniaj kompleksową obsługę.
Używasz już KolejkoBot'a zintegrowanego z e-Instytucja.pl? Niczego nie zmieniaj! Nasze firmy zadbają o wygodę Twoją i Twoich klientów.

Dziękujemy za zaufanie.