Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - System kolejkowy jako narzędzie informacyjne – teraz dostępne dla każdego

System kolejkowy jako narzędzie informacyjne – teraz dostępne dla każdego

Każdy kto prowadzi firmę lub w pracy ma styczność z ludźmi, często chciałby swoim klientom coś przekazać. A to poinformować, że jutro będzie promocja, a to pochwalić się osiągniętym sukcesem czy  uświadomić klienta, że świadczy jakąś usługę lub coś sprzedaje.

Czy zdarzyło Ci się kiedyś poinformować klienta o czymś, a on natychmiast skorzystał z oferty? No tak. Często tak jest. Dlatego warto edukować klientów.

Możemy osobiście witać każdego klienta i przedstawiać mu listę naszych usług czy promocji. Możemy każdemu opowiadać czym się zajmujemy. To oczywiście żart. Tak się nie da.

Prawdą jest natomiast fakt, że klient który nie wie jakie usługi świadczymy, co sprzedajemy, nigdy z nich nie skorzysta ani nic nie kupi. Odejdzie do konkurencji będąc nie świadomym, że mógł to samo kupić czy załatwić u nas. Często bezradnie szuka tego, co przecież my oferujemy.

W dzisiejszych czasach do celów edukacji klientów może służyć KolejkoBot. Wydawało by się, że systemy kolejkowe (w tym KolejkoBot) są projektowane do obsługi kolejek. To prawda, ale w przypadku KolejkoBotu, równie ważna jest jego funkcja informacyjna. Jeśli bowiem wyświetlimy informację na dużym monitorze gdzieś w miejscu publicznym, to i tak nie wiemy czy ktoś na nią zerknie. Jak więc skłonić odbiorców do obejrzenia reklamy?

Do tego właśnie służy funkcja obsługi kolejek w programie KolejkoBot. Wyświetla ona numerki na wyświetlaczach, a dzięki temu jest narzędziem nakłaniającym potencjalnych klientów do spoglądania na ekrany.  Nasi klienci, nudzą się w poczekalniach. Wciąż jednak spoglądają na ekrany pilnując swojej kolejki. Wtedy świadomie lub nie, zapoznają się z informacjami tam umieszczanymi.

Przychodnia, szpital, sklep, urząd czy muzeum. Lotnisko czy wypożyczalnia. W każdym z tych miejsc znajdzie się mnóstwo informacji, o których powinien wiedzieć nasz klient. Poszukajmy więc w swoich firmach miejsc, gdzie możemy zastosować system kolejkowy.

Dobrze by było mieć taki profesjonalny system kolejkowy. Taki jak się wdraża w dużych firmach. Widać wtedy profesjonalizm. Firma na pewno zyska na wizerunku, a klienci poczują, że się z nimi liczymy. Do tego można by każdego z nich poinformować o wielu rzeczach.

No cóż, do tej pory systemy kolejkowe były drogie. Były wiec tylko dla wybranych. Marka KolejkoBot zmienia ten trend. KolejkoBot to narzędzie marki premium, które otwiera drogę do takich systemów wszystkim. Zmienia zasady które obowiązywały dotychczas na rynku kolejkomatów w Polsce. 

Jak było do tej pory?

Do tej pory, aby wdrożyć system kolejkowy, musieliśmy zwrócić się do konkretnej firmy produkującej tego typu urządzenia. Otrzymaliśmy wtedy ofertę konkretnego producenta. Ten producent zrobił wdrożenie, dostarczył swoje urządzenia. Od tej pory już zawsze musieliśmy kupować wszystko u niego – zostaliśmy uzależnieni. Gdy cokolwiek chcieliśmy zmienić w systemie, musieliśmy to jemu zlecić. Do tego kosztowało nas to bardzo dużo (czyt. od 60 tys. dla małych systemów). Często otrzymywaliśmy system z brzydkimi ledowymi wyświetlaczami.

Jak jest teraz?

Od kiedy marka Kolejkobot weszła na rynek wszystko się zmieniło. Ten system wdroży nam każda firma informatyczna, każdy informatyk, lub nawet my sami. Bez udziału producenta. Nie musimy się już „prosić” o ofertę cenową – mamy ją jasno przedstawioną na stronie kolejkobot.pl. Dodatkowo jego cena to ok. 100 zł rocznie za licencję. Funkcjonalności na miarę XXI wieku. To i wiele innych zalet pozostawia dotychczasowe systemy daleko w tyle. I to wszystko KolejkoBot – produkt klasy premium.

Nie musimy kupować sprzętu konkretnego producenta (chociaż możemy w naszym sklepie internetowym). Możemy sobie go kupić tam gdzie zechcemy. Instalatory, dokumentacje, instrukcje, filmy instruktażowe, szkolenia – wszystko publikowane na naszych stronach, dostępne dla wszystkich za darmo. Udostępniamy nawet tzw. Opis Przedmiotu Zamówienia dla przetargów. Nic dla wybranych. Wszystko dla wszystkich. Nic nie musimy, ale wszystko możemy.

Oto system KolejkoBot w telegraficznym skrócie. Jeśli więc kupować system kolejkowy, to na rynku jest tylko jedno rozwiązanie warte uwagi. Zgadnij jakie.

Tekst: Janusz Jurczyk