Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - Ile może być w Polsce firm wdrażających systemy kolejkowe?

Ile może być w Polsce firm wdrażających systemy kolejkowe?

Firmy wmawiają nam, że należy kupić ich produkt ponieważ jest on najlepszy i to wszystko dla naszego dobra. I jak kupimy inny to będziemy żałować.

W skali całego kraju, firm wdrażających kolejkomaty jest zapewne dużo. Problem w tym, że żadnej z nich nie znamy. Każda firma mówi że jest najlepsza. Chcielibyśmy doposażyć naszych ludzi w przydatne narzędzie jakim jest kolejkomat. Wiemy jakie korzyści to może przynieść naszej firmie. Nie wiemy jednak jednej, najważniejszej rzeczy. Czy obca firma wdrażająca, da nam produkt jakiego oczekujemy. A może zostaniemy „naciągnięci” na produkt, który będzie tylko „maszynką do robienia pieniędzy” dla wdrażającego? Już przecież nie raz się przekonaliśmy że nie zawsze dostajemy dokładnie to co kupiliśmy.

Czy jesteś w stanie uwierzyć przedstawicielowi obcej, nieznanej Ci wcześniej firmy w to, że jedynym powodem dla którego sprzedaje Ci produkt jest dobro Twojej firmy? Że wszystko to robi tylko dlatego, ponieważ tak bardzo mu zależy, aby Twoja firma rozkwitała? Niestety są firmy, które za pomocą odpowiednich technik potrafią wmówić, że sprzedają nam produkt za tak niską cenę, że specjalnie dla nas dokładają do tego biznesu. To oczywiście smutna prawda i znak naszych czasów. Techniki te są dla nas bardzo niebezpieczne. Nawet kiedy wiemy, że jesteśmy obiektem manipulacji, i tak ulegamy.

Jak więc znaleźć dobrą firmę, która wdroży system kolejkowy w naszej firmie?

Idealnym rozwiązaniem było by, aby kolejkomat wdrożyła u Ciebie zaufana firma, z którą współpracujesz na co dzień. Oni już tak szybko Cię nie oszukają. Zależy im przecież na Tobie jako na kliencie, bo Wasze relacje są budowane od dłuższego czasu. Firma nie zaryzykuje sprzedaży byle czego – bo nie będzie chciała psuć sobie relacji z Tobą. Może to też być ekipa informatyków, których zatrudniasz, albo ktoś ze znajomych, kto zajmuje się komputerami, sprzętem czy oprogramowaniem. Od kiedy na rynku pojawiła się marka KolejkoBot.pl – jest to już możliwe. 

Pamiętaj. Każdemu handlowcowi najłatwiej sprzedawać produkt osobie, która się na nim nie zna. Kiedy sprytny handlowiec sprzedaje komputer takiej osobie, to jest w stanie sprzedać marny sprzęt o niskiej wartości za dwukrotność ceny rynkowej. Gdyby go skonfrontować z fachowcem (informatykiem), już czegoś takiego, z wiadomych powodów nie zrobi.

Szukaj więc producenta kolejkomatu, który nie boi się pokazać swojego produktu innym niezależnym fachowcom z poza swojego środowiska. Unikaj produktów które są wdrażane przez producentów. Oni nigdy nie będą obiektywni w stosunku do własnych rozwiązań. Szukaj takiego kolejkomatu, którego Twoi ludzie będą mogli zweryfikować i sprawdzić przed zakupem – nie po. 

Marka KolejkoBot, której właścicielem jest firma WidNet, właśnie takie podejście wybrała dla swojego produktu. Dlatego, że sami chcą zarabiać więcej. I to jest wiarygodna motywacja dla sprzedawcy. W to jesteśmy w stanie uwierzyć.

Jak myślisz? Ile jedna firma może miesięcznie zrobić wdrożeń w całym kraju? Oczywiście niewiele. Ale, gdy odda produkt w ręce innych firm, zdecydowanie zwiększy zasięg swoich działań. Warunek jest jeden. Produkt musi być z najwyższej półki. Jakościowo bez zarzutu, a dodatkowo w rozsądnej cenie. Inaczej fachowcy z innych firm natychmiast to wychwycą.

Taką drogę wybrał KolejkoBot. Dobry produkt w dobrej cenie. Bez obaw można go oddać w ręce innej firmie (np. Twojej zaufanej), po to aby ona go sprawdziła i wdrożyła u Ciebie. Twoja firma. A nie mało obiektywny producent systemu.

Zauważ, że firma ta zadbała, zarówno o własne interesy a jednocześnie o to, aby KolejkoBot mógł być zainstalowany przez Twoich ludzi.

Oto nietypowe podejście do zakupu systemu kolejowego KolejkoBot:

  1. Przeglądnij stronę producenta kolejkomatu www.kolejkobot.pl – zrób to, aby nie kupować „kota w worku”.
  2. Poproś firmę, z którą współpracujesz na co dzień (tą której najbardziej ufasz), aby zainteresowała się tematem, przetestowała i sprawdziła.
  3. Zadecyduj o wdrożeniu. Skorzystaj z publikowanych materiałów do przetargów. Wdrażaj system z Twoim najlepszym partnerem biznesowym. Twoja zaufana firma również na tym skorzysta. Będzie mogła ubiegać się o status autoryzowanego partnera firmy WidNet. Zdobędzie kolejny produkt, który będzie mogła oferować swoim klientom.

Zapytaj więc swoich dostawców o KolejkoBot. Wkaż im stronę www.kolejkobot.pl

Tekst: Janusz Jurczyk