Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - System kolejkowy KolejkoBot w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej

System kolejkowy KolejkoBot w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej zainwestował w swoich klientów i zainstalował jak przystało na tego rodzaju instytucję, profesjonalny system kolejkowy.

Wybór był dość oczywisty i padł na KolejkoBot’a – firmy WidNet. Działający już od jakiegoś czasu kolejkomat, obsługuje:

  • Klientów Biznesowych
  • Klientów Indywidualnych
  • Klientów Działalności Rolniczej

Łącznie jest to 12 kolejek (depozyty, kasy, kredyty itd…) podzielonych na trzy grupy. Całość obsługiwana na 11 stanowiskach przywoławczych z użyciem 34 licencji. Stanowiska Administracyjne obsługiwane są przez zespół techniczny Banku.

Dostarczyliśmy między innymi 2 InfoKioski do samodzielnego drukowania biletów przez klientów, 2 wysokiej jakości wyświetlacze centralne oraz 10 wyświetlaczy stanowiskowych.

Około pół tysiąca klientów Banku Spółdzielczego w Ostrowi Mazowieckiej, każdego dnia drukuje bilety z użyciem dostarczonych urządzeń (InfoKiosków). Klienci po wydrukowaniu biletu spokojnie oczekują na wywołanie przebywając w poczekalniach nowo wyremontowanej siedziby centrali Banku.

Dołącz do zadowolonych, zadbaj o swoich klientów i zainstaluj KolejkoBot. To co pracuje w Banku, zapewne sprawdzi się również u Ciebie. Systemy kolejkowe coraz częściej są instalowane w instytucjach, które chcą mieć porządek i spokój w poczekalniach.

Tekst: Janusz Jurczyk