Aktualności

Kolejkomat (system kolejkowy) - KolejkoBot dołączył do najlepszych

KolejkoBot dołączył do najlepszych

Od wersji 240 KolejkoBotu, możliwa jest lepsza współpraca kolejkomatu z oprogramowaniem szpitalnym, dzięki integracji z systemem AMMS (Asseco Medical Management Solutions) firmy Asseco Poland SA.

Asseco Poland jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.  Asseco od wielu lat współpracuje z sektorem zdrowia i bierze udział w jego dynamicznej transformacji. Wspiera pracę w ponad 420 szpitalach w Polsce, a także pracę lekarzy w ponad 14 tysiącach przychodni i gabinetach lekarskich.

Dzięki integracji z systemem KolejkoBot, każdy szpital czy przychodnia, która posiada system AMMS, może bez przeszkód korzystać w pełni ze wszystkich funkcjonalności profesjonalnego kolejkomatu bez ograniczeń. Obsługa wizyt planowanych nie jest już problemem.

Dodatkowo, każdy partner firmy Asseco, może teraz zainstalować system KolejkoBot u swojego klienta. Oznacza to łatwość wdrożenia w każdej jednostce w kraju. Świadczeniodawca nie musi szukać firmy która wdroży system kolejkowy. Właśnie pojawiła się możliwość, aby kolejkomat wdrożyła firma serwisująca system AMMS!

KolejkoBot – jedyny profesjonalny system kolejkowy, który zainstaluje Twój zaprzyjaźniony serwis informatyczny.

Tekst: Janusz Jurczyk