Cennik

Ruszamy z KolejkoBotem. Promocyjna cena startowa dla każdego!

Kolejkobot jest narzędziem wyprzedzającym systemy, które do tej pory funkcjonowały w poczekalniach. Zatroszczylismy się o najwyższą jakość i zadbaliśmy o przyjazną cenę startową dla wszystkich!

Rusza program zmian poczekalni z KolejkoBotem - przyłącz także twoją firmę.

Skorzystaj z darmowego, miesięcznego okresu próbnego i korzystnych cen startowych dla wszystkich, bez zobowiązań. Nasz system zapewnia całkowitą autonomię cenową i przejrzyste kalkulacje.

Poniżej zamieszczamy cennik wraz z opisami poszczególnych elementów systemu, który pomoże Państwu samodzielnie skalkulować cenę rocznej licencji KolejkoBotu.

  • Wyświetlacz centralny - konieczny element systemu, monitor wraz z komputerem, centralny system przywoławczy, na którym wyświetlane są wszystkie realizowane kolejki.
  • Moduł Bilety - niezbędny element dzięki któremu stworzysz bilety.
  • Moduł Realizacja - konieczny element pozwalający na obsługę kolejek przez pracownika przyjmującego klientów.
  • Wyświetlacz stanowiskowy - dodatkowy element służący do wyświetlania w wybranych miejscach aktualnie obsługiwanych numerów biletów
  • InfoKiosk - element służący do samodzielnego wyboru kolejki i wydrukowania biletu przez klienta. Zastępuje tradycyjną recepcję lub punkt informacyjny. Posiada także dodatkową możliwość, przekształcenia w multimedialną gablotę informacyjną.

Wyświetlacz centralny
Moduł Bilety
Moduł Realizacja
Wyświetlacz stanowiskowy
InfoKiosk

Cena licencji na 1 rok: 357 zł netto

Ceny sprzętu do systemu kolejowego znajdziesz w naszym sklepie internetowym.