Sprzęt

KolejkoBot jest aplikacją kompatybilną z popularnymi komputerami z systemem Windows. Gdy zachodzi taka potrzeba można rozszerzać jej funkcjonalność o nowe możliwości. Właśnie w tym celu stworzyliśmy sklep internetowy, zawierający dodatkowe urządzenia wspomagające.

Na uwagę zasługuje tu specjalnie dobrany design sprzętów. Wszystkie elementy harmonijnie współgrają ze sobą, są wysoce estetyczne. Unikalna kolorystyka i kształty są zgodne z najwyższymi standardami. Nasza oferta obejmuje: ekrany, monitory, tablety, drukarki, serwer, stojaki oraz infoKiosk.

Szczególną uwagę poświęciliśmy zaprojektowaniu systemu infoKiosku. Jest to narzędzie, które przykuwa uwagę klienta od samego wejścia. Stanowiąc wizytówkę firmy. Zadbaliśmy o wyjątkowo estetyczną i unikalną oprawę zewnętrzną.

Zasadniczą funkcją infoKiosku jest umożliwienie samodzielnego drukowania biletów. Przyjazna i czytelna szata graficzna z pewnością ułatwi to zadanie. Ponadto jest to urządzenie wielofunkcyjne, co stanowi ewenement na rynku. Posiada opcję przekształcenia w punkt informacyjny. Jest to nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej gabloty informacyjnej czy punktu obsługi.

Praktycznym wymiarem infoKiosku jest również oszczędność miejsca. Samo urządzenie jest zoptymalizowane wielkościowo i zajmuje znacznie miej miejsca niż recepcja czy szereg tablic informacyjnych.

Nasz oferta obejmuje również funkcjonalne, a zarazem wysokiej klasy, stojaki i uchwyty na wyświetlacze, które pozwalają zamontować potrzebny sprzęt.

Cały sprzęt do systemu kolejowego wraz z cenami znajdziesz w naszym sklepie internetowym.

InfoKiosk

InfoKiosk to urządzenie do samodzielnego drukowania biletów przez klientów. Można je wykorzystać także jako multimedialny punkt informacyjny.

Został wyposażony w dotykową matrycę 23,8″ o rozdzielczości 1920×1080 (Full HD) pokrytą bardzo wytrzymałym hartowanym szkłem. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskaliśmy bardzo wysokiej jakości wyświetlany obraz, który został solidnie zabezpieczony przed zdarzeniami losowymi. Konstrukcja ma charakter stojący na płaskim podłożu dzięki czemu obsługa w pozycji stojącej jest bardzo wygodna.

Wszystkie urządzenia zostały wykonane z metalu malowanego proszkowo wykorzystując paletę RAL.

Komputer zasilający pracę całego urządzenia przypomina komputer stacjonarny dzięki czemu moc obliczeniowa jest na wysokim poziomie. Nie stosujemy słabo wydajnych procesorów mobilnych!

Bardzo cenimy sobie jakość produktów i nowoczesny design dlatego standardowo instalujemy oświetlenie LED w dowolnym kolorze, które nie pozwala przejść obojętnie.

Dane techniczne:

 • Procesor: Celeron 3900
 • Ram: 4GB DDR4
 • Dysk: 64GB m2 SSD
 • Zasilanie 150W
 • Wyświetlacz 23,8” IPS, dotyk Multi Touch – 10 Punktowy

Wyświetlacz centralny

Wyświetlacz centralny składa się z monitora FullHD (wielkość wg preferencji klienta) oraz komputera.

Komputer posiada w pełni zainstalowany system operacyjny oraz moduł programu „Kolejki – wyświetlacz”. Użytkownik powinien podłączyć komputer do swojej sieci (za pomocą kabla lub Wi-Fi).

Parametry techniczne:

 • Intel celeron J1900 (4 rdzenie 4 wątki, 2.00 GHz, TDP: 10 W)
 • 4BG RAM
 • 60 GB SSD
 • 2× LAN J1900

Co jest w paczce?

 • 1× Mini PC + 1x zasilacz
 • 2× anteny Wi-Fi
 • 1× kabel zasilania
 • 1× VESA mount + 1x instrukcja obsługi

Wyświetlacz stanowiskowy

Wyświetlacz stanowiskowy w rodzielczości HD. Dostępny jest w obudowie naściennej lub wolnostojącej.