System kolejkowy dla aptek

system kolejkowy dla aptek

W trosce o swoje zdrowie i bezpieczeństwo klienci wybierają coraz częściej miejsca, gdzie panuje dobra organizacja. W punktach aptecznych jest to szczególnie istotne. Komfortowe zakupy to dziś synonim sprawnie rozładowanej kolejki.

Porządek przy stanowiskach kasowych zapewni system kolejkowy KolejkoBot. Elegancki panel infoKiosku wyświetla komunikaty wskazujące oczekującym osobą wolne stanowisko kasowe. Tworzy się więc jedna kolejka, która jest efektywnie rozładowywana przez kolejkomat.

Działanie systemu dla klienta jest bardzo intuicyjne.

1

Kolejna osoba z kolejki spogląda na infoKiosk, który ją informuje, do którego stanowiska obsługi powinna się udać. Dodatkowo infoKiosk został wyposażony w funkcję informacji głosowej usprawniającą obsługę osób starszych oraz słabowidzących.

2

Monitory zlokalizowane nad kasami informują o ich dostępności.

3

Aptekarz samodzielnie zmienia status swojego stanowiska obsługi, umożliwiając opuszczenie kasy osobie, która kończy pakować zakupiony towar.

kolejkomat dla aptek

W systemie możemy tworzyć dowolną ilość przycisków dla terminali i jednocześnie definiować dla nich dowolne komunikaty, które wyświetlają się na monitorach. Mogą to być np.:

  • Następny proszę
  • Trwa obsługa
  • Za chwilę otwieramy
  • Zapraszamy obok
  • Nieczynne
  • Zaraz wracam
  • Awaria.
system kolejkowy dla aptek
system kolejkowy dla aptek

Stworzenie jednej kolejki dla wszystkich kas usprawnia przechodzenie klientów do wolnych stanowisk. Długa lista zakupów i recepta jednej osoby, nie blokuje już ruchu w aptece. Dodatkowo opcja jednej kolejki, pomaga w obecnej chwili zachowanie niezbędnego reżimu sanitarnego.

Kolejkomat posiada funkcjonalność w postaci modułu wyświetlania reklam.

Zobacz na filmie jak działa kolejkomat dla aptek