System kolejkowy dla sklepów

system kolejkowy dla sklepów

Przyjemnie robi się zakupy, gdy przy stanowiskach kasowych panuje porządek. Klienci wybierają coraz częściej markety i sklepy, gdzie panuje dobra organizacja. Przemawia za tym zarówno oszczędność czasu jak i troska o swoje zdrowie.

Wyprowadzając do sklepu system kolejkowy KolejkoBot, wprowadzamy ład przy stanowiskach kasowych. Dzięki dobrze zaprojektowanemu infoKioskowi klienci samodzielnie odczytują komunikaty wyświetlane na ekranie i podchodzą do wskazanej kasy. Tworzy się więc jedna kolejka, która jest efektywnie rozładowywana przez kolejkomat.

Działanie systemu dla klienta jest bardzo intuicyjne.

1

Kolejna osoba z kolejki spogląda na infoKiosk, który ją informuje, do którego stanowiska obsługi powinna się udać. Dodatkowo infoKiosk został wyposażony w funkcję informacji głosowej usprawniającą obsługę osób starszych oraz słabowidzących.

2

Monitory zlokalizowane nad kasami informują o ich dostępności.

3

Kasjer samodzielnie zmienia status swojego stanowiska obsługi, umożliwiając opuszczenie kasy osobie, która kończy pakować zakupiony towar.

kolejkomat dla sklepów

W systemie możemy tworzyć dowolną ilość przycisków dla terminali i jednocześnie definiować dla nich dowolne komunikaty, które wyświetlają się na monitorach. Mogą to być np.:

  • Następny proszę
  • Trwa obsługa
  • Za chwilę otwieramy
  • Zapraszamy obok
  • Nieczynne
  • Zaraz wracam
  • Awaria.
system kolejkowy dla sklepów
system kolejkowy dla sklepów

Stworzenie jednej kolejki dla wszystkich stanowisk zapewnia również komfort robienia zakupu pozostałym osobom będącym w sklepie. Klienci oczekujący w jednej kolejce do kas, nie blokują miejsca w alejkach zakupowych. Wystawione towary są lepiej widoczne, a przestrzeń wokół lepiej zorganizowana.

Kolejkomat posiada funkcjonalność w postaci modułu wyświetlania reklam.

Zobacz na filmie jak działa kolejkomat dla sklepów