Współpraca

system kolejkowy

Firma WidNet poszukuje kandydatów (firm) chcących nawiązać współpracę w zakresie wdrażania systemu kolejkowego. Zostając naszym autoryzowanym przedstawicielem, zyskujesz gotowy pomysł na własną działalność gospodarczą lub okazję na poszerzenie oferty o profesjonalny produkt KolejBobota. Nasi przedstawiciele będą posiadać pełną swobodę w doborze klientów, gdyż nie narzucamy sztucznych progów realizacji.

Firmy posiadające umiejętności w instalowaniu monitorów oraz związanej z tym elektryki lub sieci komputerowych, mogą zyskać stałych odbiorców. Wkład wniesiony przez twoją firmę, polega na montażu urządzeń, przygotowaniu infrastruktury oraz instalacji systemu KolejkoBotu, zawsze stanowi on zysk twojej firmy. Zyskujesz również stały bonus w postaci możliwości opieki serwisowej nad pozyskanym klientem. Wszystko czego potrzebujesz jest stale dostępne na naszej stronie internetowej. Posiadając w swojej ofercie system KolejkoBotu, masz pewność, że oferujesz swoim odbiorcom produkt najwyższej klasy, dopracowany w każdym detalu.

Obecnie jesteśmy w fazie wprowadzenia KolejkoBotu na rynek, dlatego poszukujemy firm na terenie całego kraju, które są zainteresowane uzyskaniem certyfikatu autoryzowanego przedstawiciela naszego systemu.

Przygotowaliśmy również pakiet korzyści dla naszych autoryzowanych przedstawicieli:

  • Wsparcie merytoryczne
  • Wsparcie techniczne
  • Dostępność wszystkich podzespołów systemu w naszym sklepie internetowym
  • Dostępne oprogramowanie wraz licencjami
  • Przystępne instrukcje obsługi wraz z filmami szkoleniowymi
  • Automatyczne aktualizacje systemu
  • Pakiet przygotowanych materiałów promocyjnych
  • Gotowy wzór do występowania w przetargach (Opis przedmiotu zamówienia)
  • Promowanie partnerów na naszej stronie internetowej
  • Certyfikat autoryzowanego przedstawiciela

Wszystkich zainteresowanych kandydatów zapraszamy do zarejestrowania swojego udziału.

Po zarejestrowaniu się zyskasz dostęp do szczegółowych warunków współpracy.

Prosimy również o dokładne zapoznanie się z funkcjonalnością systemu Kolejkobot. Wszystkie niezbędne materiały znajdą Państwo na naszej stronie.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie testu, który zostanie wysłany po otrzymaniu formularza zgłoszeniowego. WidNet zawsze stawia na nowoczesne rozwiązania, dlatego wprowadziliśmy elektroniczne testy. Dogodny termin wysłania testu uzgodnimy wspólnie, na jego rozwiązanie i odesłanie będziesz miał 24 godziny. Jeśli wykażesz się wiedzą z zakresu systemu KolejkoBotu, zaufamy twojej firmie i otrzymasz certyfikat autoryzowanego partnera.

Zapraszamy do współpracy.